טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים

לוגו מרפאת אריה

השתלות שיניים בשיטת ALL ON 4

סיבה לחייך שוב: השתלות שיניים מלאות בפה

אם רק ארבעה שתלים יכולים להחליף את כל השיניים בחלק העליון או בחלק התחתון של הפה? בזכות ההתקדמות בטכנולוגיית השתלת שיניים, התשובה הזו היא כן מהדהד.

תאמינו או לא, אובדן שיניים שכיח ביותר בקרב מבוגרים, במיוחד כשאנחנו מתבגרים. למעשה, יותר מ -35 מיליון אנשים באמריקה חסרים את כל שיניהם העליונות ו / או התחתונות. במקום לחיות עם אי הנוחות והטרחה של התותבות, אנשים רבים בוחרים במה שנקרא שיקום השתלת שיניים בפה מלא.

קשת שיניים אחת מלאה, ארבעה שתלים דנטליים

בכדי להבין היטב את הטכניקה המדהימה הזו להחלפת שיניים, עליכם להבין תחילה מהי השתלת שיניים. שתל הוא בורג טיטניום קטן שמתאים לעצם הלסת שלך ומחליף את החלק השורש של שן חסרה. נדרש ניתוח קל בכדי להכניס את השתלים. ברגע שהשתל במקום, מחובר כתר בכדי לתת לך שן תותבת בעלת מראה ריאליסטי מאוד.

כאן זה ממש מעניין: אינך זקוק להשתלת שיניים לכל אחת מהשיניים החסרות שלך. כל מה שאתה צריך זה ארבעה שתלים שהונחו במדויק על החלק העליון של הפה, וארבעה בתחתית, כדי להחזיר את חיוכך המלא. זה היופי של הקשת המלאה. ומכיוון שהשתל עשוי מטיטניום, יש לו יכולת ייחודית להתמזג לעצם חיה ולתפקד כחלק ממנה. כך שבסופו של דבר, השתל הדנטלי הופך לחלק מעצם הלסת ומשמש כבסיס חזק וארוך שנים לשיניים החדשות שלך.

מלבד הקפדה על שתלים קבועים במקום, לאיחוי עצמות זה יש יתרון חשוב נוסף: הוא יכול למנוע איבוד עצם עתידי בלסת. זה עוזר לשמור על מבנה פנים צעיר יותר – ובריאות פה טובה יותר. אבל אולי ההפתעה הגדולה ביותר בקשת המלאה היא כמה מהר היא יכולה לשנות את חייך.

כן, אתה יכול לקבל חיוך קורן וחדש ביום אחד בלבד

על ידי שילוב הטכנולוגיה המדויקת של הליך הפה המלא עם המומחיות של צוותי השתלים שלנו, ClearChoice פיתחה דרך להעניק לרוב המטופלים חיוך חדש ביום אחד.

הנה הסיבה שגישה הכל כלול ב- ClearChoice עובדת עבור אנשים שחסרים רוב שיניהם:

  • צוות הרופאים, טכנאי המעבדה והציוד שלך נמצאים במתקן אחד שמרכזו מטופל
  • אנו מסוגלים להכניס לפה את השתלות השיניים ואת קשתות השיניים החדשות שלך
  • אתה עוזב את המרכז שלנו עם מערכת שיניים טבעית ומלאת תפקוד מלאה – הכל ביום אחד

אחרי היום שלך ב- ClearChoice, החיוך החדש שלך ייראה ומרגיש נהדר, אבל זה רק זמני. אתה מבין, לוקח זמן להשתלת שיניים כדי לרפא ולהתמזג לעצם הלסת שלך. ברגע שזה יקרה, תחזור והצוות שלך יחליף את השיניים הזמניות שלך בחיוך קבוע ומותאם אישית שעוצב בדיוק בשבילך.

לוגו מרפאת אריה