הלבנת שיניים בירושלים

הלבנת שיניים בירושלים

כיצד שומרים על שיניים לבנות?

שיניים לבנות היו מאז ומעולם סמל לאסתטיקה ושמירה על יופי ובריאות הפה, בעוד שכיום רבים שמים לב לנראות של השיניים שלהם תוך שהם מעוניינים באמצעות אמצעים שונים – לשמור על שיניים בעלות מראה לבן ויפה.

כיום ישנן שלל מרפאות שיניים שמציעות שיטות שונות להלבנת שיניים, כאשר מלבד מרפאות המבצעות הלבנת שיניים בירושלים בשיטות וטכנולוגיות מתקדמות: ישנן גם דרכים שונות באמצעותן תוכלו אתם להגן על מראה השיניים וליהנות מחיוך מושלם!

אז איך אפשר להלבין שיניים? וכיצד מוצאים מראה טובה שמבצעת הלבנה. כל המידע בהמשך!

המרדף אחר שיניים לבנות ומושלמות הפך עבור רבים למרדף חסר תקנה, בעוד שרבים סובלים משיניים בעלות גוון צהבהב, ישנם כאלה אשר בשל עישון וצריכת אלכוהול סובלים משיניים בעלות גוון עכור בעוד שעששת, כתמים ושאר גורמים הופכים את השן עצמה לבעלת מרעה כהה ואף אפרפר ובמקרים קיצוניים גם שחור.

אז כיצד מלבינים שיניים?

על מנת לבצע הלבנת שיניים, יש בתחילה לפנות אל מרפאה המתמחה בנושא של הלבנת שיניים בירושלים וזאת כדי לבצע התאמה אישית של גוון השיניים המתאים לכם מכל.

במהלך בניית התכנית להלבנת שיניים, בונה הרופא עבור המטופל תכנית מותאמת אישית תוך שהתהליך כולל מריחה של גל מיוחד שמכיל יונים בהם חמצן להלבנה וקבלת גוון בהיר יותר, כאשר היונים חודרים את זגוגית השן, מחמצנים והופכים אותה לבעלת גוון בהיר יותר.

הגוון מותאם לפי היכולות של השן להלבין, תוך תהליך שבו מלבינים את השן החל מהשכבות הפנימיות עד השכבה החיצונית של השיניים.

האם הלבנת שיניים פוגעת בבריאות השן?

תהליך זה לא אמור לפגוע בשן אך הוא חייב להיעשות על ידי רופא שיניים מוסמך. חשוב לדעת כי על מנת לשמור על לובן השן ולשמור על שיניים ביראות ולבנות באופן כללי, יש לצחצח שיניים בוקר וערב, להימנע מצריכת אלכוהול וסיגריות, כמו גם לשמור על בריאות השיניים באמצעות טיפולי שיניים תקופתיים וטיפולי שיננית.

כיצד מוצאים מרפאה טובה להלבנת שיניים?

על מנת לאתר מרפאה טובה העוסקת בתחום של הלבנת שיניים בירושלים או בכל מקום, יש לבחור כבר עכשיו מרפאה שיש בה מומחים לבריאות השיניים והלסת, תוך בחירת מרפאה בעלת ניסיון, שירות טוב וטיפול מותאם אישית, מקצועי ומושלם!

.